Bloczki samokopiujące na zamówienie - najlepszej jakości, szybko i tanio

Bloczki samokopiujące na zamówienie to bardzo przydatne narzędzie biurowe, dzięki któremu można szybko i łatwo tworzyć kopie dokumentów. W wielu przedsiębiorstwach, instytucjach, a także gabinetach lekarskich jest bardzo dużo dokumentów w obiegu, które wypełniane są ręcznie. Dlatego, jeśli ktoś potrzebuje kopii lub drugiego formularza dokumentu może zastosować bloczki samokopiujące na zamówienie. To proste w użyciu formularze potwierdzenia odbioru, faktury, druki zamówień, druki magazynowe, druki cmr, a także dowody księgowe, które idealnie sprawdzają się i zawsze są dostępne pod ręką.  Możemy wykonać druki takie, jakich naprawdę potrzebujesz i które ułatwią Twoją codzienną pracę. Dzięki naszej drukarni produkty będą dokładnie dostosowane do wymagań użytkownika, a jakość druku będzie najwyższa. Co więcej, zamawianie bloczków samokopiujących w drukarni internetowej jest szybkie i łatwe, a ceny bardzo przystępne. Dlatego każdy, kto potrzebuje bloczków samokopiujących, powinien skorzystać z tej oferty, by mieć pewność, że jego dokumenty będą zawsze wyglądać profesjonalnie. Prześlij plik do druku. Zamów online.

Przykładowy bloczek samokopiujący - projekt i druk na zamówienie.

  Zapytaj o cenę

  W celu uzyskania wyceny wypełnij poniższy formularz.

  Twoje dane:


  * wymagane pola

  Jak produkujemy druki samokopiujące na zamówienie?

  Podczas realizacji zamówienia druku bloczków samokopiujących stosujemy wysokiej jakości papier. Druki samokopiujące drukujemy w technologii druku cyfrowego lub offsetowego. W zależności od potrzeb do druków samokopiujących stosujemy druk jednostronny lub druk dwustronny. Na życzenie klienta możemy też wykonać dodatkowe opcje takie jak: numeracja, kod kreskowy, większa ilość kopii, okładka z nadrukiem (np. logo firmy), personalizacja. Jeśli chcieliby państwo, możemy wykonać perforację (standardowo 2 lub 4 otwory), która ułatwi przechowywanie druków np. w segregatorze. Wykorzystywanym przy produkcji druków jest papier samokopiujący o gramaturze 80 g. Kolor papieru samokopiującego możecie państwo wybrać indywidualnie lub zastosować dostępne kolory (żółty, różowy, biały, zielony) Druki samokopiujące dostosowywane są, do państwa wygody i mogą być wykonane w formie bloczków o objętości 25, 50 kompletów w bloczku. Jeden komplet to oryginał plus jedna, dwie lub trzy kopie. Jeśli wybierzemy 50 jako ilość kompletów w bloczku (oryginał +dwie kopie) to nasz bloczek będzie się składał ze 150 kartek. 

  Format i ilość kopii bloczków samokopiujących mają znaczenie

  Bloczki samokopiujące drukujemy w formatach netto: A4 (210 x 297 mm), A5, A6, oraz DL. Format A5 ma wymiary 148 mm x 210 mm, format A6 – 105 mm x 148 mm, z kolei DL 99 x 210 mm. Jeżeli potrzebujecie Państwo bloczków w niestandardowym formacie, prosimy o kontakt. Ponadto podczas składania zamówienia należy wskazać liczbę kopii: jedną, dwie, trzy lub określoną liczbę. Można również wybrać klejenie: po krótkim boku lub po długim boku. Z kolei, jeżeli chodzi o nakład, to druki samokopiujące mogą zostać zrealizowane już od jednej do 100 sztuk. Nasze bloczki wyróżniają się na tle innych bloczków. Gwarantujemy nie tylko jedne z najbardziej atrakcyjnych cen, ale także wysoką jakość usług, gwarancję szybkiego czasu realizacji, szybką dostawę sprawdzona firmą kurierską.  Z naszych usług skorzystały już tysiące klientów, wypróbuj i Ty.