Druk katalogów, czyli promocja w wielkim stylu

Katalog firmowy - druk katalogów - przykładowy projekt

Wydruk katalogów – wyjątkowa reklama firmy

Druk katalogów reklamowych to wyjątkowy i prestiżowy sposób na zaprezentowanie firmy. Obok strony internetowej czy obecności w social mediach, katalog reklamowy jest jedną z ważniejszych form promocji. Dobrze przemyślany i estetycznie wykonany może być doskonałą wizytówką każdego przedsiębiorstwa. Daj szansę katalogom reklamowym i przekonaj się, jak skutecznie wypromują Twoją markę.

  Zapytaj o cenę

  W celu uzyskania wyceny wypełnij poniższy formularz.

  Twoje dane:


  * wymagane pola

  Z szacunku do Klientów, czyli projektowanie katalogów reklamowych

  Katalog reklamowy kojarzy się z ekskluzywnym nośnikiem informacji i słusznie. Jest to z pewnością wyjątkowa forma reklamy, przykuwająca uwagę odbiorcy. Największym atutem katalogu jest jego materialna postać. Reklama internetowa firmy często gubi się w gąszczu innych reklam, natomiast katalog można dotknąć, obejrzeć, mieć pod ręką i wrócić do niego w każdej chwili. Prezentacja produktów i usług w formie katalogu to dbałość nie tylko o wizerunek własnej marki, ale też o odczucia Odbiorcy. Właśnie dlatego firma posiadająca swój katalog budzi szacunek i pozytywne skojarzenia. Jedno jest pewne: aby taka forma promocji osiągnęła swój cel, katalog musi być atrakcyjny pod względem wizualnym i merytorycznym. Na Państwa życzenie, wykonujemy katalogi z różnego rodzaju papieru i o różnym formacie. Wykorzystujemy technikę druku offsetowego i cyfrowego, zależnie od nakładu i specjalnych preferencji. Zapewniamy wysoką jakość katalogów, a także, szanując Państwa czas, krótkie terminy realizacji.

   Katalogi szyte i klejone - na czym polega różnica?

  katalogi ofertowe - przykład katalogu klejonegoTworząc katalogi dla Naszych Klientów, pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie, z wykorzystaniem programów graficznych w najnowszej technologii. Katalogi reklamowe mogą być zszywane, jak i sklejane. W obu przypadkach wykonane są z dbałością o szczegóły. Zszywanie dotyczy mniejszych objętości, do 48 stron. Takie katalogi są bardzo popularne i zawierają od 8 do kilkudziesięciu kartek. Kartki mogą być zszyte tak jak zeszyty – klasycznymi płaskimi zszywkami, jak też połączone oczkami. Katalogi grubsze objętościowo mogą mieć nawet do kilkuset stron, zależnie od rodzaju papieru. Takie katalogi są klejone specjalnym klejem, dzięki czemu wyglądają bardzo estetycznie, są wytrzymałe i mają elastyczne grzbiety. Zawartość środka jest solidnie połączona z okładką, która przeważnie wykonana jest z grubszego papieru. Podejmujemy się różnych, nawet najtrudniejszych projektów, opartych na Państwa pomysłach.

  Druk folderu, czyli firma w pigułce

  Folder reklamowy i katalog pełnią podobną funkcję: dostarczają rzetelnych informacji o firmie. Różnią się formą i objętością, a więc też ilością zawartych informacji. Katalog reklamowy może mieć kilkadziesiąt, a nawet kilkaset stron i mieścić cały zbiór informacji na temat firmy, jej produktów i usług. Folder jest rozbudowaną wersją ulotki reklamowej, z ogólnymi danymi i najważniejszymi informacjami. Folder reklamowy może, powiadamiać o konkretnym produkcie lub usłudze, aktualnej promocji czy innym bieżącym wydarzeniu. Z uwagi na mniejszą zawartość stron powinien pomieścić to, co najważniejsze, a więc informacje o firmie i jej ofercie. Na końcu dobrze jest umieścić firmowy adres i telefon oraz mapkę dojazdu. Folder, tak jak katalog musi być estetyczny, przejrzysty i atrakcyjny graficznie. Wykonujemy foldery różnej wielkości i z różnego rodzaju papieru. Współpracujemy indywidualnie z Naszymi Klientami nad każdym projektem, służąc radą opartą na długoletnim doświadczeniu. Wybierz katalogi lub foldery do promowania swojej firmy i poznaj ich wyjątkowe zalety.