Opakowania kartonowe Poznań

Opakowania kartonowe Poznań to usługa wychodząca naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na różnego rodzaju opakowana produktowe. Dlatego oferujemy wysokiej jakości opakowania jednostkowe z tektury litej i opakowania kaszerowane dla firm z Poznania i okolic.

Zapraszamy do współpracy klientów, którzy szukają stabilnego kontrahenta. Drukarnia agmis druk została założona w 2004 roku i świadczy usługi związane z produkcją opakowań tekturowych i poligrafią. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i nieustannemu rozwojowi jesteśmy w stanie zaspokoić Państwa potrzeby w tym zakresie. Oferujemy kompleksową obsługę (dobór kartonu, projekt techniczny opakowania, projekt graficzny) Wskutek szerokiej współpracy z różnymi dostawcami tektury, mamy możliwość pozyskania surowca w różnorodnych cenach. W zawiązku z tym możemy dopasować ofertę dla każdego klienta indywidualnie. Posiadamy dużą bazę gotowych wykrojników, które można wykorzystać, oszczędzając koszty produktu.

W szczególności polecamy:

  • pudełka na buty,
  • pudełka do bielizny,
  • pudełka do galanterii skórzanej,
  • pudełka do koszul,
  • pudełka do ręczników,
  • pudełka do halek,
  • opakowania na ciastka,
  • opakowania farmaceutyczne,
  • pudełka RTV i AGD,
  • pudełka do alkoholi i wiele innych.
Miasto Poznan - starówka
Widok na domy w Poznaniu - starówka
Miasto Poznań

Pudełka kaszerowane Poznań

Zachęcamy klientów z miasta Poznań do zapoznania się z naszą ofertą na wysokiej jakości opakowania tekturowe w tym również pudełka kaszerowane.

Produkcja opakowań tekturowych w naszej firmie odbywa się w kilku etapach, od projektu graficznego, aż do końcowego gotowego pudełka z nadrukiem.

Oferujemy usługi poligraficzne typu: sztancowanie, kaszerowanie itp. 

Pudełka kaszerowane są jednymi z najbardziej wytrzymałych i solidnych opakowań. Wykazują dużą odporność na transport oraz warunki atmosferyczne. Idealnie nadają się do długotrwałego przechowywania produktów. Dzięki zastosowaniu druku offsetowego pudełka kartonowe kaszerowane zyskują piękny niepowtarzalny wygląd. W czasie produkcji opakowania kartonowego możemy zastosować różne techniki uszlachetnienia papieru takie jak lakierowanie wybiórcze, folia mat lub połysk, tłoczenie. Dzięki tym technikom stworzymy dla Twojej marki wyjątkowe, przyciągające uwagę opakowanie kaszerowane będące także reklamą firmy.

Nasze studio graficzne zajmie się przygotowaniem projektu od podstaw lub modyfikacją istniejącego projektu w zależności od potrzeb klienta. Gwarantujemy pełną satysfakcję.

Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień na opakowania kartonowe.