Przykłady opakowań tekturowychProducent pudełek tekturowych – przebój na rynku opakowań

Producent pudełek z nadrukiem, dysponując szeroką ofertą możliwości, pomoże rozwiązać problem z bezpiecznym i solidnym opakowaniem produktów. Opakowanie z nadrukiem, dzięki unikatowej grafice  jest również skuteczną promocją marki. To doskonała propozycja dla mniejszych i większych firm oraz Klientów indywidualnych. Pudełka z nadrukiem w różnych rozmiarach i fasonach zapewniają bezpieczny transport produktów, ich przechowywanie, a także reklamę marki. Historia pudełek sięga XVI wieku, ale dopiero trzy wieki później opatentowano tekturę jako opakowanie delikatnych produktów. W latach 50 ubiegłego wieku były już obowiązkowym wyposażeniem sklepów samoobsługowych. Powoli stawały się nośnikiem reklamy, od prostych napisów, aż po kolorową, bogatą grafikę, jaką znamy dzisiaj. Przekonaj się, jak ważną funkcję pełnią pudełka produktowe z nadrukiem.

Twoja wycena 

Pudełko z własnym nadrukiem – które wybrać?

Opakowania tekturowe mogą być wykonane różną techniką, zależnie od ich przeznaczenia i użytego materiału. Producent opakowań tekturowych stosuje tekturę litą lub kaszerowaną. Tektura lita od 200 do 400g idealnie nadaje się na opakowania lżejszych produktów. Takie pudełka używane są przeważnie w branży spożywczej, elektronicznej, kosmetycznej lub chemicznej. Tektura nie wymaga dodatkowych wzmocnień i łatwo poddaje się procesowi nadruku offsetowego, lakierowania i hot-stampingu. Do produktów o większej wadze sprawdzi się tektura kaszerowana, czyli wykonana techniką polegająca na sklejeniu tektury litej z falistą. Taki zabieg pozwala osiągnąć gramaturę kartonu do 500g i powyżej, dzięki czemu pudełko jest bardziej wytrzymałe. Tworzymy wyłącznie pudełka z nadrukiem na zamówienie Klienta i w razie potrzeby zawsze służymy pomocą.

Produkcja opakowań kartonowych krok, po kroku

Pudełka kartonowe z nadrukiem mogą mieć różną formę i wiele zastosowań. Mając to na uwadze, tworzymy opakowania ekologiczne, pudełka z wieczkiem, pudełka fasonowe, produktowe, o kształcie poduszki, kieszonki i wiele innych. Nasze pudełka dedykowane są wielu branżom, między innymi branży obuwniczej, spożywczej, bieliźnianej, galanterii skórzanej itp. Na Państwa życzenie możemy uszlachetnić papier różnymi metodami, między innymi lakierowaniem UV, foliowaniem lub wytłaczaniem. Stosujemy druk offsetowy, nakładając go na tekturę przy pomocy profesjonalnych maszyn. Pozwala to na umieszczenie dowolnej grafiki w trwałych i nasyconych kolorach, odpornych na ścieranie. Pudełka fasonowe z nadrukiem to odpowiedź na potrzeby Klientów, którym zależy na bezpieczeństwie produktów i dobrym wizerunku firmy. Skorzystaj z tej szansy i poznaj wszystkie zalety pudełek z nadrukiem.

Pudełka z logo firmy – nie tylko wnętrze ma znaczenie

Pudełka produktowe z założenia mają służyć opakowaniu produktów. Przede wszystkim powinny je chronić przed zabrudzeniem i zniszczeniem, powinny być praktyczne, funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Dodatkową, ale bardzo ważną funkcją jest też promocja marki. Umieszczenie nazwy firmy, logo czy innej grafiki podwyższa atrakcyjność pudełek i jest doskonałym nośnikiem reklamy. Estetyczne opakowanie z nadrukiem wzbudza pozytywne skojarzenia i kreuje wizerunek firmy. Nasze pudełka z nadrukiem spełniają wszystkie te funkcje. Od początku ściśle współpracujemy z Klientem w kwestii samego projektu, jak i doboru odpowiednich materiałów. Dbamy o jakość każdego detalu, na każdym etapie produkcji. W trosce o Państwa zadowolenie konsultujemy wszelkie podejmowane przez nas czynności, dokładnie wyjaśniając, na czym polegają. Producent opakowań kartonowych z nadrukiem agmis druk to miejsce, które odwiedziło już wielu zadowolonych Klientów, z różnych regionów Polski. Dołącz do tego grona i sprawdź, dlaczego pudełka z nadrukiem cieszą się taką popularnością.

 

Mapa miast, dla których produkowaliśmy opakowania tekturoweZapraszamy do współpracy

Dotychczas produkowaliśmy opakowania z nadrukiem dla klientów z miejscowości: Poznań, Warszawa, Bydgoszcz, Częstochowa, Radom, Białobrzegi, Łódź, Zgierz, Siemiatycze, Mińsk Mazowiecki. Zapraszamy do współpracy klientów z całej Polski. Skontaktuj się z nami by dowiedzieć się więcej.

 

 
<< Wstecz

Polski Fundusz Rozwoju

Kanał agmis druk  na You TubeFanpage agmis druk  na Facebook'uagmis druk na Instagramie

© 2022 Drukarnia agmis druk - Michał Sytek - Gniezno