Opakowania tekturowe Częstochowa

Drukarnia agmis druk świadczy usługi produkcji opakowań tekturowych dla firm z Częstochowy i okolic. Polecamy opakowania z tektury litej oraz pudełka kaszerowane z nadrukiem wykonanym techniką offsetową.

Produkujemy  pudełka na buty, opakowania spożywcze, pudełka farmaceutyczne, pudełka dla branży elektronicznej, motoryzacyjnej itp.

 

Od wielu lat współpracujemy z firmami zajmującymi się konstruowaniem wykrojników płaskich, używanych do sztancowania tektury. Nasi wypróbowani kooperanci nienagannie projektują szczegółowe projekty opakowań, dlatego mamy pewność, że wszystkie elementy wykrojnika będą dokładnie takie, jak to zaplanowano.  

 

Producent pudełek na buty Częstochowa

 

Oferujemy Państwu  kaszerowane pudełka na buty, wykonane ściśle według podanych wymiarów. Jako producent pudełek na buty posiadamy w swojej kolekcji mnóstwo gotowych wykrojników, przeznaczonych na obuwie dziecięce, pantofle, baleriny, półbuty, botki i kozaki.

Oprócz pudełek składanych możemy zaproponować pudełka samoklejące, które charakteryzują się łatwym i szybkim zamykaniem oraz estetycznym wyglądem.

W obecnym czasie gwałtownie wzrastających kosztów tektury i materiałów do produkcji staramy się naszym klientom zaproponować kilka wariantów cenowych, dostosowanych do ich możliwości i potrzeb. Jest to możliwe dzięki szerokiej współpracy z różnymi dostawcami i producentami kartonów.

 

 

Zapraszamy klientów z Częstochowy i okolic do zgłębienia naszej oferty na opakowania tekturowe

Możemy zająć się produkcją na wszystkich etapach od wykonania  projektu graficznego, poprzez druk, kaszerowanie i sztancowanie.

 

Zapraszamy do kontaktu

<< Wstecz

© 2022 Drukarnia agmis druk - Michał Sytek - Gniezno