Opakowania tekturowe Częstochowa

Opakowania tekturowe Częstochowa to usługa produkcji opakowań tekturowych dla firm z Częstochowy i okolic. Polecamy opakowania z tektury litej oraz pudełka kaszerowane z nadrukiem wykonanym techniką offsetową.

Produkujemy na przykład pudełka na buty, opakowania na ciastka, pudełka farmaceutyczne, pudełka dla branży elektronicznej, motoryzacyjnej itp.

Poza tym od wielu lat współpracujemy z firmami zajmującymi się konstruowaniem wykrojników płaskich, używanych do sztancowania tektury. Nasi wypróbowani kooperanci nienagannie projektują szczegółowe szablony opakowań. Dlatego mamy pewność, że wszystkie elementy wykrojnika będą dokładnie takie, jak to zaplanowano.

Producent pudełek na buty Częstochowa

Oferujemy Państwu kaszerowane pudełka na buty, które są wykonane ściśle według podanych wymiarów. Jako producent pudełek na buty posiadamy w swojej kolekcji mnóstwo gotowych wykrojników, przeznaczonych na obuwie dziecięce, pantofle, baleriny, półbuty, botki i kozaki.

Dodatkowo oprócz pudełek składanych możemy zaproponować pudełka samoklejące, które charakteryzują się łatwym i szybkim zamykaniem oraz estetycznym wyglądem.

W obecnym czasie gwałtownie wzrastających kosztów tektury i materiałów do produkcji staramy się naszym klientom zaproponować kilka wariantów cenowych, dostosowanych do ich możliwości i potrzeb. Jest to możliwe dzięki szerokiej współpracy z różnymi dostawcami i producentami kartonów.

Częstochowa Jasna Góra Sanktuarium
Miasto Częstochowa obraz Święty
Widok na miasto Czestochowa
Zapraszamy klientów z Częstochowy i okolic do zgłębienia naszej oferty na opakowania tekturowe.Możemy zająć się produkcją na wszystkich etapach od wykonania  projektu graficznego, poprzez druk, kaszerowanie i sztancowanie.Zapraszamy do kontaktu.