Pudełko z wieczkiem. Jeden produkt, wiele funkcji

Pudełka kartonowe z przykrywką należą do produktów uniwersalnych i ekologicznych, ponieważ mogą mieć mnóstwo zastosowań. Takie pudełko może być opakowaniem towaru, paczką wysłaną swoim bliskim, czy praktyczną przechowalnią drobiazgów i większych rzeczy. W atrakcyjne wizualnie pudełka z wieczkiem można nie tylko opakować produkt, ale sprawić, aby idealnie z nim współgrał. Wykonane przez nas eleganckie kartonowe pudełka, świetnie nadają się na opakowania wielu towarów, takich jak obuwie lub odzież, ręczniki, bielizna, a nawet giry planszowe czy puzzle. Stworzone z materiałów wysokiej jakości, są funkcjonalne i praktyczne. Solidne pudełka z wieczkiem po spełnieniu swojej funkcji mogą być wykorzystane do wielu innych celów, zyskując tym samym drugie życie. 

 
Zapytaj o cenę

W celu uzyskania wyceny wypełnij poniższy formularz.


Twoje dane:

Pudełka kartonowe z wieczkiem

Nasze pudełka wykonane są z wysokiej jakości materiałów, zarówno z tektury litej, jak i falistej. Kartony kaszerowane oparte na różnych metodach uszlachetnienia papieru są mocne, wytrzymałe i trwałe. Kilkuwarstwowa tektura zwiększa odporność na urazy mechaniczne, wgniecenia i rozdarcia i jest gwarancją bezpiecznego i wygodnego transportu. Takie opakowanie skutecznie chroni przed kurzem i wilgocią, a wieczko dodatkowo ułatwia jego użytkowanie. Tworzymy pudełka z przykrywką, w oparciu o nowoczesną technologię i zależnie od ich przeznaczenia: Mogą Państwo wybrać dowolny kształt oraz grafikę, według własnych pomysłów. Pomożemy w wyborze i wspólnie, od podstaw stworzymy idealne pudełko dostosowane do Państwa potrzeb. Przekonaj się, jak atrakcyjne, solidne i wytrzymałe może być zwykłe pudełko.

Pudełka produktowe z wieczkiem – gdy liczy się pierwsze wrażenie

Ciekawe, estetyczne i solidne opakowanie zachęca do zakupu. Intrygujące pudełko z wieczkiem podkreśla atrakcyjność produktu i dodaje mu charakteru. Dlatego właśnie, tak chętnie wykorzystuje się pudełka z przykrywką w handlu detalicznym. Takie pudełka są gadżetami same w sobie: przyciągają wzrok i budzą pozytywne skojarzenia z firmą. Atrakcyjnym pudełkiem można zdobyć szacunek oraz sympatię klientów. Proponujemy Państwu różnego rodzaju pudełka kartonowe z przykrywką, dopasowane do konkretnego produktu. Mogą Państwo wybrać dowolny nadruk w trwałej i wyraźnej kolorystyce, stworzonej w profesjonalnym programie graficznym. Wytrzymałość wieczka pozwala na wielokrotne otwieranie i zamykanie, bez utraty sztywności czy efektu zagięć. Opakuj produkt w wyjątkowe pudełko i ciesz jego trwałością, funkcjonalnością i wyglądem.

Samoklejące pudełka z wieczkiem - Potencjał i technologia produkcji

Oprócz klasycznie składanych pudełek, proponujemy Państwu jakościowo lepsze kaszerowane pudełka samoklejące - zobacz film, które stanowią tańszą alternatywę do pudełek oklejanych i oprócz walorów estetycznych umożliwiają szybkie złożenie, co dodatkowo przyspiesza proces pakowania towaru. To rozwiązanie, oprócz zdecydowanej poprawy jakości, umożliwia przewożenie otwartych, rozłożonych pudełek na palecie i daje ogromne oszczędności w transporcie. Dłuższe krawędzie wieczka i denka są od razu sklejone, natomiast krótsze zostają nagumowane klejem, który zasycha na powierzchni. Sklejenie następuje tylko poprzez zetknięcie dwóch powierzchni posmarowanych klejem. Nie ma znaczenie kiedy chcemy kartonik zamknąć, ponieważ klej jest przez cały czas suchy i umożliwia sklejenie pudełka w dowolnym czasie.

 

Kartonowe pudełka oklejane wieczko
Kartonowe pudełka oklejane denko
 

Zastosowanie

Dzięki zastosowaniu estetycznego nadruku, oklein i papierów introligatorskich a także złocenia i foliowania produkowane przez nas pudełka używane są jako:

  • opakowania na odzież
  • pudełka do galanterii skórzanej
  • opakowania na buty
  • pudełka do ręczników
  • opakowania na koszule
  • pudełka do halek
<< Wstecz

Polski Fundusz Rozwoju

Kanał agmis druk  na You TubeFanpage agmis druk  na Facebook'uagmis druk na Instagramie

© 2022 Drukarnia agmis druk - Michał Sytek - Gniezno