Papier firmowy

Papier firmowy druk elegancki i z klasą

listownik

Papier firmowy druk w punkcie, w którym posiadamy najlepszej jakości sprzęt.  W dalszym ciągu w firmach i różnego typu instytucjach funkcjonuje korespondencja papierowa. Używa się do tego celu starannie zaprojektowany papier firmowy, który posiada nadruk świadczący o charakterze przedsiębiorstwa. Z pewnością wpłynie on na wizerunek Twojej firmy i pomoże Ci wyróżnić się na tle innych, dlatego skorzystaj z naszej oferty.

  Zapytaj o cenę


  W celu uzyskania wyceny wypełnij poniższy formularz.

  Twoje dane:  * wymagane pola

  Papier firmowy  - co powinien zawierać?

  Strona wizualna papieru firmowego zwykle wygląda podobnie. Niekiedy logo czy nazwa firmy są rozbudowane o motto lub przesłanie firmy. Zwykle te charakterystyczne elementy umieszczamy w lewym górnym rogu papieru, z kolei dół arkusza poświęcony jest stopce która zawiera dane firmy, takie jak: nazwa, adres instytucji, mail albo numer telefonu. To również miejsce, w którym osadzamy wybrane znaki graficzne, tak jak emblematy certyfikatów, nazwy firm, które skorzystały z usług danego przedsiębiorstwa lub znaki kampanii jakie są wspierane przez firmę.
  Warto dodać, że druk papieru firmowego realizujemy w formatach takich jak A4, A5, A6 oraz DL.
  Najpopularniejsze to:

  • Format A4, który ma wymiary 210 x 297 mm
  • Format A5 o wymiarach 148 x 210 mm

  Drukujemy w pełnym kolorze, na życzenie wykonujemy również druki czarno-białe. Gotowe bloczki kleimy po krótkim lub po dłuższym boku. Używamy papier offsetowy preprint o gramaturze 90 g lub 120 g. Wytwarzamy produkt, który finalnie świetnie się prezentuje i jest od razu gotowy do użycia. Ważne jest, że papier firmowy to nie tylko część identyfikacyjna wizerunku firmy, ale także skuteczny i niedrogi nośnik reklamowy. W naszej firmie wykonujemy go w sposób profesjonalny i przykuwający uwagę.

  Jak zaprojektować papier firmowy?

  Duże znaczenie ma też rozplanowanie danych elementów na papierze firmowym, ponieważ wpływa to na charakter, a jednocześnie odbiór dokumentu. Może przybrać postać bardziej formalną lub nieformalną.
  Zazwyczaj stosujemy dwa układy:

  • wyśrodkowany
  • wyrównanie do lewej

  Na życzenie klienta formaty te modyfikujemy w indywidualny sposób. Zawsze dostosowujemy się do propozycji klientów. Papiery firmowe są przez nas drukowane jednostronnie w pełnym kolorze. Papier firmowy zwany dawniej listownikiem powinien znaleźć się w każdym przedsiębiorstwie, które poważnie traktuje swoich klientów oraz oferowane usługi. Z pozoru wydaje się, że jest to błahy detal, jednak podnosi renomę każdej firmy.
  Warto dodać, że papier może być także dziurkowany, co ułatwia jego archiwizację, a także zostaje przycięty do konkretnego formatu. Istnieje wiele wariantów tworzenia projektu, który wyróżni daną firmę.

  Istotne elementy, o których warto pamiętać podczas zamawiania papieru firmowego

  Pierwszym elementem są parametry zamówienia. Jak wiadomo wielkość ma znaczenie, więc dopasowujemy rozmiar papieru firmowego do celu, jakiemu będzie służył. Jeśli już wiemy, który rozmiar papieru firmowego jest najbardziej odpowiedni to warto do niego dopasować elementy towarzyszące. Na przykład klasyczny model A4 idealnie prezentuje się z teczkami firmowymi, z kolei rozmiar A5 współgra z kopertami w podobnym formacie. Wypróbuj nasze usługi Premium, a szybko się przekonasz jak dużo, dzięki temu zyska wizerunek Twojej firmy. 

  Podkreślamy, że zamówienia online realizujemy błyskawicznie, a cena papieru firmowego w bardzo dobrej jakości jest niezwykle atrakcyjna.