Plakaty

Drukowanie plakatów online – emocjonalny środek przekazu.

Od słowa do arcydzieła

Drukowanie plakatów online cieszy się coraz większym powodzeniem. Plakat reklamowy jest jednym z najpopularniejszych nośników reklamy, a jego historia sięga kilku wieków wstecz. Wtedy to plakat, nazywany afiszem miał formę prostego tekstu informacyjnego, a później reklamowego. Informował o ważnych wydarzeniach, ostrzegał, promował firmy i produkty. W czasie I i II wojny światowej plakaty zdobiły ściany koszar, dodając żołnierzom otuchy. Przez lata plakat zmieniał się pod względem graficznym i użytkowym. Dzisiaj może być prawdziwym dziełem sztuki i bardzo skutecznym środkiem przekazu. Wykreuj swój własny plakat i poznaj jego wszystkie możliwości.

  Zapytaj o cenę


  W celu uzyskania wyceny wypełnij poniższy formularz.

  Twoje dane:  * wymagane pola

  Znany nośnik w nowej odsłonie, czyli plakat reklamowy

  Przykłady plakatów, afisze reklamoweNa skuteczność reklamy wpływa wiele czynników, takich jak jej forma, sposób prezentacji oraz zasięg. Wiele zależy od charakteru działalności przedsiębiorstwa i celu, jaki chce się osiągnąć. Gazetki reklamowe w efektywny sposób zaprezentują firmę, wraz z jej dokładnym adresem, stroną internetową, a w razie potrzeby mapką dojazdu. Mogą także zawierać informację o dostępnych formach płatności, możliwościach zakupów na raty itp. Promocyjne gazetki, przede wszystkim przedstawią ofertę firmy, poinformują o zniżkach, promocjach, przecenach i konkursach. Gazetki powstają na miejscu, w naszym studiu, z dbałością o wysoką jakość druku. W naszej pracy korzystamy z nowoczesnego sprzętu komputerowego i profesjonalnych programów graficznych. Dysponujemy też dużą bazą zdjęć, dzięki czemu produkty w naszych gazetkach wyglądają wyjątkowo estetycznie. Chętnie wykonamy projekt graficzny od podstaw, ale też jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. W celu uzyskania wyceny, wystarczy wypełnić krótką ankietę, podając informację na temat firmy, projektu i nakładu gazetki.

  Afisze i plakaty, czyli tekst i grafika

  Przykład plakatu reklamowegoAfisz i plakat to nazwy, które stosuje się zamiennie na określenie tego samego nośnika informacji. Dawniej różnica między nimi była bardziej widoczna: afisz mógł zawierać sam tekst, natomiast plakat był bardziej rozbudowany graficznie. Przy obecnych możliwościach zatarły się granice między nimi. Dodanie grafiki do tekstu podkreśla jego znaczenie oraz znacznie poprawia czytelność i atrakcyjność. Plakaty mogą pełnić funkcję informacyjną na temat danego wydarzenia, jak też reklamową. To naprawdę niezawodny i sprawdzony sposób promocji marki, firmy, towaru i usługi. Na Państwa życzenie wykonujemy indywidualne projekty plakatów, które po wydrukowaniu cechują się wyjątkową wytrzymałością. Przykładamy do tego dużą wagę, bo wiemy, że plakaty mogą być umieszczone w miejscach narażonych na trudne warunki pogodowe. Wybierz swój wyjątkowy plakat i przekonaj się o jego niezwykłej sile przekazu.

  Druk plakatu – wygodna metoda reklamy

  Plakaty filmowe - kinowePlakaty, z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Nadal mogą kojarzyć się z zapowiedzią sztuki teatralnej, filmu lub występu cyrkowego, jednak obecnie znacznie wzrosła ich wszechstronność i uniwersalność. Plakaty często reklamują firmę, jej produkty i usługi, informują o promocjach i wyprzedażach. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, poszerzamy bazę pomysłów, udoskonalamy metody wydruku i skracamy czas oczekiwania. Wykonujemy każdy rodzaj plakatu, bez względu na jego formę i przekaz. Możemy stworzyć plakat wyborczy, propagandowy, ogłoszeniowy i wiele innych. Dużym powodzeniem cieszą się plakaty ozdobne, których grafika staje się elementem aranżacji mieszkania. Drukowanie plakatów online to wygodny sposób na realizację zamówienia. Wybierz interesujący Cię temat i pozwól sobie na relaks, a my zajmiemy się resztą. Do tego środka przekazu przekonało się już wielu właścicieli firm, menadżerów i organizatorów eventów, przekonaj się i Ty.

  Makiety do pobrania (pobierz makietę)