Drukowanie plakatów online – emocjonalny środek przekazu.

Od słowa do arcydzieła

Drukowanie plakatów online cieszy się coraz większym powodzeniem. Plakat reklamowy jest jednym z najpopularniejszych nośników reklamy, a jego historia sięga kilku wieków wstecz. Wtedy to plakat, nazywany afiszem, miał formę prostego tekstu informacyjnego, a później reklamowego. Informował o ważnych wydarzeniach, ostrzegał, promował firmy i produkty. W czasie I i II wojny światowej plakaty zdobiły ściany koszar, dodając żołnierzom otuchy. Przez lata plakat zmieniał się pod względem graficznym i użytkowym. Dzisiaj może być prawdziwym dziełem sztuki, a także skutecznym, motywacyjnym środkiem przekazu. Zastosowane przez nas nowoczesne technologie graficzne, nowe materiały, pozwalają na ciekawe i oryginalne projekty.

 Możemy wydrukować plakaty na zamówienie:

 • z napisami (ciekawe hasło, sentencja)
 • glamour, czarno białe, z popularnymi motywami (martwa natura, kwiaty i rośliny) 
 • typu abstrakcja
 • pop art   

Warto pamiętać, że emocjonalny przekaz reklamowy zwykle wywołuje duże zainteresowanie. Jest bardziej zapamiętywany niż racjonalne argumenty. Wykreuj swój własny plakat. Złóż zamówienie i zleć w naszej drukarni druk plakatów online.

  Zapytaj o cenę

  W celu uzyskania wyceny wypełnij poniższy formularz.

  Twoje dane:


  * wymagane pola

   Znane nośniki w nowej odsłonie, czyli afisz i plakat reklamowy

  Przykłady plakatów, afisze reklamoweAfisz i plakat to nazwy, które stosuje się zamiennie na określenie tego samego nośnika informacji. Dawniej afisz mógł zawierać sam tekst, natomiast plakat był bardziej rozbudowany graficznie. Pierwsze plakaty tworzone były ręcznie, pod okiem rzemieślnika zajmującego się drukowaniem. Proces druku był czasochłonny i obejmował szereg czynności. Na szczęście te czasy minęły bezpowrotnie, a drukowanie plakatów odbywa się przy wsparciu najnowszych technologii. Dodanie grafiki do tekstu podkreśla jego znaczenie oraz znacznie poprawia czytelność i atrakcyjność. Plakaty mogą pełnić funkcję informacyjną, jak też reklamową. To naprawdę niezawodny i sprawdzony sposób promocji marki, firmy, towaru i usługi.  Każdy projekt tworzymy wspólnie z Klientem. Możesz liczyć na doradztwo w doborze formatu, czcionki. Wybrać odpowiedni projekt.  Wszystkie nasze plakaty powstają w programach komputerowych najwyższej klasy. Wydruk odbywa się na wysokiej jakości papierze, który jest odporny na przetarcia i uszkodzenia. Pięknie oprawiony graficznie plakat to nie tylko nośnik informacji, przekaźnik emocji, ale także idealny prezent.

  Druk plakatu – wygodna metoda reklamy

  Przykład plakatu reklamowego

  Plakaty, z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom poszerzamy bazę pomysłów. Udoskonalamy metody wydruku i skracamy czas oczekiwania. Wykonujemy każdy rodzaj plakatu reklamowego, bez względu na jego formę i przekaz. Możemy wykonać plakat wyborczy, propagandowy, ogłoszeniowy, ścienny i wiele innych. Bez wątpienia druk plakatu to nadal jedna z najlepszych i najtańszych metod reklamy.

  Prześlij swój projekt (pliki pdf, jpg) lub skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych grafików. Stwórz i wydrukuj odpowiedni dla siebie plakat. Zamów druk plakatów online. Przekonaj się jakie to proste. Dostawa w ciągu kilku dni. 

  Nasz drukarnia internetowa oferuje:

  – druk plakatów w różnych formatach: A0, A1, A2, A3, A4, B0, B1

  – plakaty wielkoformatowe – plakaty XXL

  – druk plakatów na papierze offsetowym, papierze kredowym (połysk, mat) 

  – plakaty jednostronne i plakaty dwustronne

  – nakład od 1 szt. (druk cyfrowy) do dużych nakładów (druk offsetowy)

  – druk kolorowy (kolor CMYK)

  – druk czarno – biały

  – listwowanie

  – uszlachetnienia (folia, lakier UV)

  Makiety do pobrania na naszej stronie (pobierz makietę)