Etykiety kartonowe - gdy mniej znaczy więcej

Etykiety kartonowe - Produkcja zawieszek, etykiet, metek, kartonowych.

Zawieszki reklamowe, czyli estetyczny dodatek do… wszystkiego

Etykiety kartonowe to specjalne zawieszki pełniące wiele funkcji. Estetycznie wykonane, podnoszą jakość wizualną produktu i są nośnikiem informacji. Przywieszki są potrzebnym, a czasami wręcz niezastąpionym dodatkiem do różnego rodzaju towarów. Powinny być bardzo atrakcyjne wizualnie i można je zastosować w wielu różnych branżach. Służą do ozdabiania opakowań żywności, butelek z napojami, kosmetyków czy też produktów hobbystycznych. Atrakcyjne pod względem kształtu i grafiki, same w sobie stanowią wyjątkowy gadżet. Etykiety z kartonu to doskonały dodatek dla każdego, kto zwraca uwagę na estetykę swoich produktów i opakowań. Jest to również dobry sposób na dbanie o środowisko, ponieważ karton jest materiałem biodegradowalnym. Dlatego też, coraz więcej firm decyduje się na stosowanie etykiet z kartonu. Podkreślają przez to swoją świadomość i zaangażowanie w kwestie ekologiczne, tworząc jednocześnie atrakcyjne wizualnie opakowania dla swoich produktów. Stwórz w szybki i łatwy sposób własną, niepowtarzalną etykietę z kartonu i skutecznie wypromuj swoją firmę! Sprawdź naszą ofertę i złóż zamówienie telefonicznie lub online!

  Zapytaj o cenę

  W celu uzyskania wyceny wypełnij poniższy formularz.

  Twoje dane:


  * wymagane pola

  Przywieszki kartonowe i ich oryginalne zastosowania

  Etykiety kartonowe - przykłady

  Przywieszki kartonowe, z uwagi na niewielki rozmiar są dyskretnym i uniwersalnym dodatkiem. Mogą być etykietką informacyjną, wszywką i metką odzieżową dołączoną do towaru, bilecikiem przy kwiatach lub prezencie, wizytówką, brelokiem czy, po prostu gadżetem reklamowym. Stosowanie etykietek kartonowych to pomysłowe i praktyczne rozwiązanie w wielu sytuacjach. Zakres możliwości przywieszki jest naprawdę szeroki. Etykiety bywają bardzo przydatne na co dzień, jak i w podróży, gdzie przywieszone do bagażu zadbają o jego bezpieczeństwo. Mogą mieć też formę identyfikatora, mogą zawierać numer telefonu i zawisnąć, na przykład na odzieży, czy… psiej obroży. Zawieszki kartonowe są niezastąpione, gdy chce się dostarczyć informacji o cenie produktów i nie ma możliwości zrobienia tego w inny sposób. Tekturowe etykiety można wykorzystywać w różnych miejscach i na różne sposoby, zgodnie z przeznaczeniem. Można też postawić na niestandardowość, oryginalność. Wszystko zależy od zamierzonego efektu i wyobraźni Naszych Klientów. Przekonaj się, że ten mały gadżet potrafi nadawać przedmiotom całkiem nowego znaczenia, podnieść efekt wizualny produktu.

   

  Przywieszki kartonowe do ubrań to pozytywny wizerunek marki

  Etykiety kartonowe - przykład przywieszki do ubrań

  Nasze kartonowe etykietki wykonujemy z wyjątkową starannością i dbałością o każdy szczegół. Dzięki różnym kształtom wykrojnika każda z nich może mieć niepowtarzalną formę. Pozwala to na dopasowanie etykietki idealnej pod względem zastosowania lub produktu, do którego będzie dołączona. Do produkcji stosujemy materiały ekologiczne. Razem z Klientem wybieramy odpowiednią gramaturę kartonu, średnicę dziurki i unikalną grafikę. Wspólnie i od podstaw tworzymy estetyczne przywieszki o wyjątkowym designie, który podnosi efekt wizualny produktu. Etykiety tekturowe mogą mieć zachowany swój naturalny kolor, jak i być białe z obu stron. Mogą być wyprodukowane na błyszczącej lub matowej powierzchni. Dzięki temu mogą Państwo, na przykład wyposażyć metkę kartonową w wstążkę, łańcuszek lub sznurek. Etykiety kartonowe to modny dodatek, coraz częściej stosowany przez znane, nie tylko odzieżowe marki. Prosta, ekologiczna zawieszka, kreuje pozytywny wizerunek firmy, która stawia na ochronę środowiska, a także jasność i prostotę przekazu. Umieszczenie nazwy producenta lub logo budzi dobre skojarzenia z marką i sprawia, że zostaje ona zapamiętana. Sprawdź i upewnij się, że to naprawdę działa. Uzyskaj pomoc u naszych doradców w realizacji zamówienia.

  Metka, wizytówka i bilecik, czyli etykiety kartonowe z logo

  Ekologiczne przywieszki do ubrań

  Niebanalnym pomysłem jest także etykietka pełniąca funkcję bileciku, dołączonego, na przykład do bukietu kwiatów czy upominku reklamowego. Firmowa grafika umieszczona na etykiecie to doskonały pomysł na promocję. Przy okazji prezentuje firmę w dobrym świetle i skraca dystans z klientami i kontrahentami. Nadruk, jaki wykonujemy na przywieszkach, zawsze uzgadniamy z Naszymi Klientami, a do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Pracujemy w technice cyfrowej i offsetowej, drukując na wysokiej jakości materiałach. Druk może być zarówno jednostronny, jak i z obu stron etykiety. Dzięki różnym wielkościom etykiet można na nich umieścić odpowiednią ilość informacji. Przy wyborze wielkości i kształtu można zdecydować, czy etykieta ma zawierać dane produktu, nazwę producenta, czy tylko logo. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, chętnie podpowiadamy i doradzamy, ale ostateczny projekt zawsze zależy od decyzji Klienta. Zobacz jak łatwo wypromować firmę, dołączając do produktów wyjątkowe etykietki z kartonu.

  .