Etykiety kartonowe - gdy mniej znaczy więcej

Etykiety kartonowe - Produkcja zawieszek, etykiet, metek, kartonowych.

Etykiety z kartonu, czyli estetyczny dodatek do… wszystkiego

Etykiety kartonowe to specjalne zawieszki pełniące wiele funkcji. Estetycznie wykonane, podnoszą jakość wizualną produktu i są nośnikiem informacji o nim. Etykiety kartonowe są potrzebnym, a czasami wręcz niezastąpionym dodatkiem do różnego rodzaju towarów detalicznych. Atrakcyjne pod względem kształtu i grafiki, same w sobie mogą stanowić wyjątkowy gadżet. Stwórz własną, niepowtarzalną etykietę z kartonu i skutecznie wypromuj swoją firmę.

  Zapytaj o cenę

  W celu uzyskania wyceny wypełnij poniższy formularz.

  Twoje dane:


  * wymagane pola

  Przywieszki kartonowe i ich oryginalne zastosowania

  Etykiety kartonowe - przykładyPrzywieszki kartonowe, z uwagi na niewielki rozmiar są dyskretnym i uniwersalnym dodatkiem. Mogą być etykietką informacyjna, metką dołączoną do odzieży, bilecikiem przy kwiatach lub prezencie, wizytówką, brelokiem czy, po prostu gadżetem reklamowym. Stosowanie etykietek kartonowych to pomysłowe i praktyczne rozwiązanie w wielu sytuacjach. Etykiety bywają bardzo przydatne na co dzień, jak i w podróży, gdzie przywieszone do bagażu zadbają o jego bezpieczeństwo. Mogą mieć też formę identyfikatora, mogą zawierać numer telefonu i zawisnąć, na przykład na… psiej obroży. Przywieszki kartonowe są niezastąpione, gdy chce się dostarczyć informacji o produkcie i nie ma możliwości zrobienia tego w inny sposób. Kartonowe etykiety można wykorzystać w różnych miejscach i na różne sposoby, zgodnie z przeznaczeniem, jak też postawić na niestandardowość, oryginalność. Wszystko zależy od zamierzonego efektu i wyobraźni Naszych Klientów. Przekonaj się, że ten mały gadżet potrafi nadawać przedmiotom całkiem nowego znaczenia.

  Przywieszki kartonowe do ubrań to pozytywny wizerunek marki

  Etykiety kartonowe - przykład przywieszki do ubrańNasze kartonowe etykietki wykonujemy z wyjątkową starannością i dbałością o każdy szczegół. Dzięki różnym kształtom wykrojnika każda z nich może mieć niepowtarzalną formę. Pozwala to na dopasowanie etykietki idealnej pod względem zastosowania lub produktu, do którego będzie dołączona. Stosujemy materiały ekologiczne, a wspólnie z Klientem wybieramy odpowiednią gramaturę kartonu, średnicę otworu i unikalną grafikę. Wspólnie i od podstaw tworzymy estetyczne przywieszki o wyjątkowym designie. Kartoniki mogą mieć zachowany swój naturalny kolor, jak i być białe z obu stron. Dzięki temu mogą Państwo, na przykład dobrać odpowiednią wstążkę, łańcuszek lub sznurek. Etykiety kartonowe to modny dodatek, coraz częściej stosowany przez znane, nie tylko odzieżowe marki. Prosta, ekologiczna przywieszka kreuje pozytywny wizerunek firmy, która stawia na ochronę środowiska, a także jasność i prostotę przekazu. Umieszczenie nazwy producenta lub logo budzi dobre skojarzenia z marką i sprawia, że zostaje ona zapamiętana. Sprawdź i upewnij się, że to naprawdę działa.

  Metka, wizytówka i bilecik, czyli etykiety kartonowe z logo

  Ekologiczne przywieszki do ubrańNiebanalnym pomysłem jest także etykietka pełniąca funkcję bileciku, dołączonego, na przykład do bukietu kwiatów czy upominku reklamowego. Firmowa grafika umieszczona na etykiecie to doskonały pomysł na promocję. Przy okazji prezentuje firmę w dobrym świetle i skraca dystans z klientami i kontrahentami. Nadruk, jaki wykonujemy na przywieszkach, zawsze uzgadniamy z Naszymi Klientami, a do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Pracujemy techniką cyfrową i offsetową, drukując wysokiej jakości grafikę, zarówno z jednej, jak i z obu stron etykiety. Dzięki różnym wielkościom etykiet można na nich umieścić odpowiednią ilość informacji. Przy wyborze wielkości i kształtu można zdecydować, czy etykieta ma zawierać dane produktu, czy nazwę producenta, czy tylko logo. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, chętnie podpowiadamy i doradzamy, ale ostateczny projekt zawsze zależy od decyzji Klienta. Zobacz jak łatwo wypromować firmę, dołączając do produktów wyjątkowe etykietki z kartonu.