Uniwersalne i ponadczasowe, czyli pudełka kartonowe z przykrywką.

Pudełko z wieczkiem. Jeden produkt, wiele funkcji

Pudełka kartonowe z przykrywką należą do produktów uniwersalnych i ekologicznych, ponieważ mogą mieć mnóstwo zastosowań. Takie pudełko może być opakowaniem towaru, paczką wysłaną swoim bliskim, czy praktyczną przechowalnią drobiazgów i większych rzeczy. W atrakcyjne wizualnie pudełka z wieczkiem można nie tylko opakować produkt, ale sprawić, aby idealnie z nim współgrał. Wykonane przez nas eleganckie kartonowe pudełka, świetnie nadają się na opakowania wielu towarów, takich jak obuwie lub odzież, ręczniki, bielizna, a nawet gry planszowe czy puzzle. Stworzone z materiałów wysokiej jakości, są funkcjonalne i praktyczne. Solidne pudełka z wieczkiem po spełnieniu swojej funkcji są wykorzystane do wielu innych celów, zyskując tym samym drugie życie.

Pudełka na buty typu botki

  Zapytaj o cenę

  W celu uzyskania wyceny wypełnij poniższy formularz.

  Podaj wymiar wewnętrzny pudełka

  Twoje dane:


  * wymagane pola

  Pudełka kartonowe z wieczkiem

  Nasze pudełka wykonane są z wysokiej jakości materiałów, zarówno z tektury litej, jak i falistej. Kartony kaszerowane oparte na różnych metodach uszlachetnienia papieru są mocne, wytrzymałe i trwałe. Kilkuwarstwowa tektura zwiększa odporność na urazy mechaniczne, wgniecenia i rozdarcia i jest gwarancją bezpiecznego i wygodnego transportu. Takie opakowanie skutecznie chroni przed kurzem i wilgocią, a wieczko dodatkowo ułatwia jego użytkowanie. Tworzymy pudełka z przykrywką, w oparciu o nowoczesną technologię i zależnie od ich przeznaczenia: Mogą Państwo wybrać dowolny kształt oraz grafikę, według własnych pomysłów. Pomożemy w wyborze i wspólnie, od podstaw stworzymy idealne pudełko dostosowane do Państwa potrzeb. Przekonaj się, jak atrakcyjne, solidne i wytrzymałe może być zwykłe pudełko.

  Pudełka produktowe z wieczkiem – gdy liczy się pierwsze wrażenie

  Ciekawe, estetyczne i solidne opakowanie zachęca do zakupu. Intrygujące pudełko z wieczkiem podkreśla atrakcyjność produktu i dodaje mu charakteru. Dlatego właśnie, tak chętnie wykorzystuje się pudełka z przykrywką w handlu detalicznym. Takie pudełka są gadżetami same w sobie: przyciągają wzrok i budzą pozytywne skojarzenia z firmą. Atrakcyjnym pudełkiem można zdobyć szacunek oraz sympatię klientów. Proponujemy Państwu różnego rodzaju pudełka kartonowe z przykrywką, dopasowane do konkretnego produktu. Mogą Państwo wybrać dowolny nadruk w trwałej i wyraźnej kolorystyce, stworzonej w profesjonalnym programie graficznym. Wytrzymałość wieczka pozwala na wielokrotne otwieranie i zamykanie, bez utraty sztywności czy efektu zagięć. Opakuj produkt w wyjątkowe pudełko i ciesz jego trwałością, funkcjonalnością i wyglądem.

  Pudełka samoklejące z wieczkiem - Potencjał i technologia produkcji

  Oprócz klasycznie składanych pudełek, proponujemy Państwu jakościowo lepsze kaszerowane pudełka samoklejącezobacz film. Dłuższe krawędzie wieczka i denka od razu zostają sklejone w procesie produkcyjnym. Natomiast krótsze krawędzie są pokryte klejem, który natychmiast zasycha. Złożenie pudełka następuje poprzez zetknięcie dwóch powierzchni posmarowanych klejem. Nie ma znaczenia, kiedy chcemy kartonik zamknąć, ponieważ klej jest przez cały czas suchy i umożliwia sklejenie pudełka w dowolnym czasie. Bez wątpienia tylko ten produkt stanowi tańszą alternatywę do pudełek oklejanych. Jego zaletą oprócz walorów estetycznych jest możliwość szybkiego złożenia, co przyspiesza proces pakowania towaru. Dodatkowo to rozwiązanie umożliwia przewożenie otwartych, rozłożonych pudełek na palecie i w przeciwieństwie do pudełek oklejanych daje ogromne oszczędności w transporcie.

  Sposób klejenia pudełka kartonowego z przykrywką
  wieczko pudełka samoklejącego
  przykład pudełka samoklejącego - denko pudełka na buty

  Zastosowanie

  Dzięki zastosowaniu estetycznego nadruku, oklein i papierów introligatorskich a także złocenia i foliowania produkowane przez nas pudełka używane są jako:

  • opakowania na odzież
  • pudełka do galanterii skórzanej
  • opakowania na buty
  • pudełka do ręczników
  • opakowania na koszule
  • pudełka do halek