W celu usprawnienia obsługi opracowaliśmy instrukcję składania zmówień.

5 kroków do sprawnej współpracy

 1. Prześlij zamówienie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zamówieniu powinny być zawarte dane niezbędne do faktury. Rodzaj zamawianej usługi i wszystkie szczegółowe informacje (można skorzystać z formularza wyceny).

 2. W ciągu 24 godzin wycenimy zlecenie i w razie potrzeby skontaktujemy się aby doprecyzować szczegóły zamówienia i określić termin realizacji.

 3. Prześlij nam niezbędne materiały potrzebne do realizacji zlecenia:

  Kontakt do grafików: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • zlecenie druku - prześlij nam projekt gotowy do druku przygotowany wg. specyfikacji
  • zlecenie projektu - prześlij nam zdjęcia, loga, teksty niezbędne do stworzenia nowego projektu przez naszych grafików. Jeśli dysponują Państwo prosimy o pliki o jak największej rozdzielczości najlepiej 300 dpi, logotypy w krzywych.
 4. Gdy produkt będzie gotowy skontaktujemy się z Państwem. W razie potrzeby naniesiemy poprawki dot. projektów graficznych.

 5. Sfinalizowanie zamówienia i odbiór gotowego produktu.

© 2020 Drukarnia agmis druk - Michał Sytek - Gniezno