Teczki reklamowe A4 z nadrukiem firmowym

Teczka firmowa - przykładowy projekt teczki firmowej

Teczki reklamowe A4 z nadrukiem są doskonałym sposobem na wzmocnienie wizerunku firmy. To idealny nośnik reklamy w czasie prezentacji, konferencji i spotkań z potencjalnymi klientami. Zastosowanie podczas druku teczek odpowiedniej kolorystyki, profesjonalnej grafiki pomoże z pewnością w przyciągnięciu uwagi klientów. Dzięki takim teczkom w profesjonalny sposób można przedstawić ofertę firmy i zainteresować nią odbiorców. Teczki reklamowe wykonujemy z trwałego i odpornego na zniszczenia materiału, co gwarantuje ich długotrwałe użytkowanie. Dostępne są w różnych grubościach, kolorach oraz z różnymi rodzajami zamknięć, takimi jak np. gumki, klamry. Co więcej, dzięki temu, że mogą być wyposażone w kieszenie, skrzydełko i wizytowniki, pomagają utrzymać porządek w dokumentach i ułatwiają pracę biurową. Korzyści wynikające z użytkowania teczki reklamowej A4 to: prezentacja marki, podniesienie prestiżu, zwiększenie zainteresowania przyszłych klientów. W dzisiejszych czasach konieczne jest wykorzystanie różnorodnych narzędzi marketingowych. Teczki reklamowe są jednym z najpopularniejszych sposobów na promocję firmy.

  Zapytaj o cenę

  W celu uzyskania wyceny wypełnij poniższy formularz.

  Teczki standardowe

  Twoje dane:


  * wymagane pola

  Teczki na dokumenty A4 - bardzo poręczny gadżet

  Przykład teczki firmowej dla BankuTeczki ofertowe A4 to praktyczne miejsce przechowywania dokumentów. Sztywne, wytrzymałe i poręczne dobrze spełniają swoją funkcję. Służą nie tylko do przechowywania zapisanych na kartkach informacji. To bardzo skuteczne narzędzie reklamy. Użyty przy produkcji elegancki papier kredowy oraz estetyczny nadruk (np. logo firmy) zachęcają do zapoznania się z zawartymi w środku wiadomościami. W ten sposób można np. wręczyć klientowi zawarty kontrakt, pracownikowi umowę a partnerowi biznesowemu ofertę. Teczki z nadrukiem firmowym stały się nie tylko niezbędnym elementem wyposażenia biurowego. Są swoistą wizytówką całego przedsiębiorstwa.

  Dopasowany format

  Teczki na dokumenty wykonane są w formatach dopasowanych do najczęściej spotykanych formatów dokumentów i do ich ilości. Aby zwiększyć funkcjonalność, swoją teczkę warto wyposażyć w specjalny grzbiet tzw. dodatkowe bigowanie. Gdy chcemy przechowywać w teczce niewielką ilość kartek wystarczy wersja tzw. jednobigowa. Jeżeli więcej, warto zamówić model z podwójnym zgięciem tzw. dwubigowe (grzbiet 5 lub 10 mm). Formaty standardowe A3, A4 oraz A5 są w ciągłej sprzedaży. Grubość papieru, jak również szczegóły techniczne dopasowywane są każdorazowo do określonego zamówienia. Pozwala to na dobór optymalnej opcji do wymagań klienta.

  Dodatkowe elementy

  Teczki firmowe z nadrukiem mogą składać się w tradycyjny, standardowy sposób. Bardziej wyrafinowane zamknięcia zawierają elementy samoprzylepne w postaci rzepu, klamry, czy estetycznie zamontowanej gumki. Teczka firmowa może zawierać również plastikową kieszonkę doklejaną na ostatniej stronie. Jest to swoiste miejsce na wizytówkę, spersonalizowany liścik czy płytę CD. 

  Indywidualny projekt teczki firmowej

  Teczki z nadrukiem są doskonałym narzędziem reklamowym, które pozwala na skuteczne promowanie produktów i usług. Wysoka estetyka wykonania, możliwość zamówienia odpowiedniego materiału, jak również uszlachetnienia (folia mat, błysk, lakier UV), wpływają na budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Również niebanalna, profesjonalna grafika, możliwość personalizacji projektu graficznego, dobór odpowiedniej kolorystyki (CMYK) mogą być elementem identyfikacji wizualnej firmy. Umieszczany zazwyczaj na pierwszej stronie nadruk z logo lub ciekawe hasło reklamowe przedsiębiorstwa zachęcają do zapoznania się ze szczegółowymi wiadomościami w środku. Zawarte zazwyczaj na odwrocie wszystkie informacje dotyczące danych o firmie będą zawsze w prosty i łatwy sposób dostępne. Taka teczka będzie wyróżniać się na tle innych.

  Teczki reklamowe - największe zalety

  Teczki firmowe z nadrukiem to dziś obowiązkowe wyposażenie każdego przedstawiciela firmy. W tani, estetyczny i trwały sposób promują Twoją firmę.

  Do największych ich zalet należą:

  • funkcjonalność (znakomicie nadają się do przechowywania dokumentów np. w segregatorach) 
  • powszechność (mogą być używane w różnych branżach i sektorach)
  • trwałość (skutecznie chronią dokumenty znajdujące się w środku)
  • są skuteczną oprawa dla treści szkoleniowych, handlowych itp.
  • zwiększają rozpoznawalność marki poprzez personalizację.

  Potrzebujesz szybko i tanio wydrukować teczkę firmową z nadrukiem? Wybierz nasza ofertę! Wyślij plik pdf. Konkurencyjne ceny, wysoka jakość wykonania, możliwość skorzystania z gotowych wykrojników i krótki czas realizacji, to największe nasze zalety. Sprawdź sam i już teraz zapoznaj się z naszą ofertą!

  Format A4
  Specyfikacja
  – Pełen kolor
  – Kreda 350 g matowa