Teczki reklamowe A4 z nadrukiem firmowym

Teczka firmowa - przykładowy projekt teczki firmowej

Teczki reklamowe A4 są najlepszym sposobem na promocję firmy. Trudno o bardziej praktyczny gadżet z informacjami dotyczącymi oferty. Naprawdę ciężko coś lepszego wymyślić! Lekka, wygodna i poręczna teczka firmowa z nadrukiem to doskonały i bardzo przydatny gadżet reklamowy.

  Zapytaj o cenę

  W celu uzyskania wyceny wypełnij poniższy formularz.

  Teczki standardowe

  Twoje dane:


  * wymagane pola

  Teczki na dokumenty A4 - bardzo poręczny gadżet

  Przykład teczki firmowej dla BankuTeczki ofertowe A4 to uniwersalne miejsce przechowywania dokumentów. Cienkie, wytrzymałe, poręczne i dobrze prezentujące się opakowanie służy nie tylko do przekazywania zapisanych informacji. To bardzo skuteczne narzędzie marketingowe, ponieważ elegancki papier oraz estetyczny nadruk zachęcają do zapoznania się z zawartymi wiadomościami i zajarzenia do środka. W ten sposób można np. wręczyć klientowi zawarty kontrakt, pracownikowi umowę a partnerowi biznesowemu umowę. Teczki z nadrukiem firmowym dziś stały się nie tylko niezbędnym elementem wyposażenia biurowego, ale są swoistą wizytówką całego przedsiębiorstwa.

  Dopasowany format

  Teczki na dokumenty wykonane są w formatach dopasowanych do najczęściej spotykanych dokumentów. Formaty A3, A4 oraz A5 są w ciągłej sprzedaży. Grubość papieru, jak również szczegóły techniczne dostosowywane są każdorazowo do określonego zamówienia. Pozwala to na dobór optymalnego wariantu teczki firmowej z logo.

  Dodatkowe elementy

  Teczki firmowe z nadrukiem mogą składać się w tradycyjny sposób. Bardziej wyrafinowane zamknięcia zawierają elementy samoprzylepne w postaci rzepu czy estetycznie zamontowanej gumki. Teczka firmowa może zawierać również plastikową kieszonkę doklejaną na ostatniej stronie, w którą można schować wizytówkę lub spersonalizowany liścik.

  Indywidualny projekt teczki firmowej

  Teczki z nadrukiem są doskonałym miejscem na przedstawienie firmy i jej oferty handlowej. Zamieszczona na pierwszej stronie informacja z logo przedsiębiorstwa zachęca do zapoznania się ze szczegółowymi wiadomościami w jej środku. Na odwrocie najczęściej zamieszcza się wszystkie informacje kontaktowe – tak, aby zawsze były dostępne w wygodny sposób.

  Teczki reklamowe - największe zalety

  Teczki firmowe z nadrukiem to dziś obowiązkowe wyposażenie każdego reprezentanta firmy. W sposób tani, estetyczny i trwały są nośnikiem treści marketingowych. Do największych ich zalet zaliczyć należy:

  • wysoka estetyka wykonania (możliwość dopasowania grubości papieru, jego łamania, jak również naniesienia specjalistycznych powłok lakierniczych),
  • możliwość naniesienia indywidualnego projektu graficznego,
  • skutecznie chroni dokumenty znajdujące się w jej środku,
  • skuteczne przekazywanie treści marketingowych.

  Chcesz mieć szybko i tanio solidną teczkę firmową z nadrukiem? Zgłoś się do nas! Konkurencyjne ceny, wysoka jakość wykonania i krótki czas realizacji to największe nasze wyróżniki na rynku. Sprawdź sam i już teraz zapoznaj się z naszą ofertą!

  Format A4
  Specyfikacja
  – Pełen kolor
  – Kreda 350 g matowa