Ulotki standardowe

Projekt i druk ulotek

Przykładowy projekt ulotki

Druk ulotek online to usługa, która cieszy się popularnością zarówno w mniejszych, jak i większych przedsiębiorstwach. Standardowe kolorowe ulotki są niezwykle skuteczną formą reklamy. Ulotki skutecznie wspierają różne kampanie reklamowe marek. Obrazy, grafika i treści znajdujące się na ulotce pełnią funkcję informacyjną dla klientów i przekazują wiadomości o nadchodzących wydarzeniach, np. koncertach czy festiwalach.

  Zapytaj o cenę


  W celu uzyskania wyceny wypełnij poniższy formularz.

  Twoje dane:  * wymagane pola

  Druk ulotek reklamowych - jak przyciągnąć uwagę klientów?

  Druk ulotek - skuteczna reklama dla firm.Najpopularniejsze wymiary ulotek to format A5, czyli połowa standardowej kartki do drukarki. Taki rozmiar umożliwia eleganckie wkomponowanie niezbędnych informacji i skuteczne zachęca klientów do kontaktu z firmą. Podstawą powodzenia ulotki jest wykonanie ciekawego projektu i przeniesienie go na papier. Im wyższa jest gramatura papieru, tym ulotka jest sztywniejsza i bardziej wytrzymała. Druk ulotek reklamowych może być wykonany na błyszczącym lub matowym papierze. Po zastosowaniu matu wszystkie kolory mają subtelniejszy wygląd. Jeśli zależy Ci na wyjątkowym efekcie, warto skorzystać z grubego papieru kredowego z dodatkowym uszlachetnieniem. Wybór czcionki również powinien być dostosowany rodzajem i wielkością do grupy docelowej. Aby końcowy efekt był atrakcyjny graficznie i trafiał dzięki temu do szerokiego grona odbiorców, warto zamówić projekt u sprawdzonych profesjonalistów.

  Tanie ulotki reklamowe - skuteczna forma reklamy

  Druk ulotek reklamowych jest najstarszą i najskuteczniejszą formą reklamy bezpośredniej. Zamawianie ulotek to prosta i mało skomplikowana czynność, druk ulotek online jest korzystny finansowo. Dokonujesz jedynie wyboru papieru, nakładu i projektu a zamówienie po zrealizowaniu zostaje wysłane przesyłką ekspresową lub standardową. Ulotki rozdaje się na ulicy, wykłada w miejscach często odwiedzanych przez ludzi albo wrzuca do skrzynek pocztowych. Jeśli ulotka oferuje spory rabat, w dodatku ograniczony w czasie, to odbiorca jest skłonny zapoznać się z nią bardziej szczegółowo i przemyśleć jej ofertę. W porównaniu z reklamą telewizyjną i radiową, którą większość osób ignoruje, ulotki papierowe są liderem reklamy bezadresowej.

  Tani druk ulotek reklamowych może być jednocześnie najskuteczniejszą formą reklamy. Projekt graficzny nie musi być skomplikowany, ale powinien być adekwatny do pozycjonowania i innych kanonów marki w branży. Bary, puby i kawiarnie wykorzystują często cytaty albo zabawne grafiki. Ulotka opisująca ofertę firmy i zachęcająca do skorzystania z konkretnych promocji sprawdza się często dla biur podróży, salonów kosmetycznych i sklepów kosmetycznych.

  Makiety do pobrania (pobierz makietę)