Druk wizytówek w świetnej jakości - na co zwrócić uwagę podczas zamawiania?

Przykładowy projekt graficzny wydrukowanej wizytówki

Jak wiadomo druk wizytówek w dzisiejszych czasach to najpopularniejsza, a zarazem najtańsza forma reklamy dla każdej firmy. Łączy ze sobą niewielki rozmiar z dużym potencjałem informacyjnym. Nie można się zatem dziwić, że każde przedsiębiorstwo chciałoby z takiej formy reklamy skorzystać. Warto zwrócić uwagę na fakt, żeby była ona skuteczna, musi być wykonana profesjonalnie i nieszablonowo. Profesjonalny wizytówki to nie tylko dobrze wykonane projekt graficzny, ale również wysoka jakość druku. Warto więc korzystać z usług doświadczonej drukarni, aby mieć pewność, że Twoje wizytówki nie tylko zachwycą swoją grafiką, ale także profesjonalnym wykonaniem. Kreatywność i zdolność przyciągnięcia uwagi klienta są kluczowe, a doświadczona drukarnia na pewno pomoże w spełnieniu wszystkich Twoich oczekiwań. Dzięki tak stworzonym wizytówkom możesz w łatwy sposób zapaść w pamięć potencjalnych klientów i skutecznie podnieść wizerunek swojej firmy.

  Zapytaj o cenę

  W celu uzyskania wyceny wypełnij poniższy formularz.

  Twoje dane:


  * wymagane pola

  Profesjonalne wizytówki na wyciągniecie ręki

  Wizytówka jest wizualną prezentacją Twojej firmy. Ma przyciągać uwagę klientów i pozostawiać jak najlepsze pierwsze wrażenie. Istotne jest także, aby była spójna z pozostałymi elementami identyfikacji Twojej branży takimi jak: logo, hasło reklamowe czy kolorystyka. Powinna oddawać charakter i styl firmy. Przy projektowaniu wizytówki należy pamiętać o tym, aby przede wszystkim zawierała podstawowe informacje o firmie, ale była również czytelna i atrakcyjna wizualnie. Tylko taki produkt da poczucie profesjonalizmu.

  Teraz dzięki naszej drukarni bez wychodzenia z domu możesz zamówić wizytówki online. 

  Oferujemy:

  • wizytówki w formatach – 90 x 50 mm oraz 85 x 55 mm
  • wydruk wizytówek odbywa się metodą druku offsetowego lub cyfrowego
  • różnego rodzaju papier o gramaturze 350 g lub 400 g (papier kredowy
  • uszlachetnienie (np. wybiórczym lakierem UV)
  • dodatkowe zabezpieczenie druku folią (w połysku lub macie).
  • druk jedno i dwustronny
  • możliwość wykorzystania własnego projektu
  • dziurkowanie
  • narożniki-prostokątne lub zaokrąglone

  Wizytówki z kodem QR

  Przykład wizytówki z kodem QR

   

   

   

   

   

   

  Bardzo innowacyjnym rozwiązaniem w dzisiejszych czasach, jest drukowanie wizytówki z kodem QR. To nowoczesne rozwiązanie dla Twojego biznesu. To także idealny sposób na łatwe przekazanie informacji o produktach czy usługach. Dzięki zastosowaniu kodów QR, można umieścić na wizytówce wiele danych teleadresowych takich jak np: adres e-mail, numer telefonu, adres strony internetowej, profil na mediach społecznościowych itp. Odbiorca wizytówki może bezpośrednio zeskanować kod za pomocą specjalnej aplikacji na smartfonie. Zapisane w telefonie dane można także uaktualniać. Do zeskanowanych i zapisanych informacji, ma się zawsze łatwy dostęp nawet po zgubieniu wizytówki. Wykorzystanie kodów QR na wizytówkach to nie tylko nowoczesny, ale również prosty sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Wizytówki z kodem QR to świetny sposób na wyróżnienie się wśród konkurencji i zadbanie o wygodę klientów. Inwestycja w wizytówki z kodem QR to dobra decyzja dla każdego, kto chce zwiększyć swój zasięg i podnieść prestiż firmy.

   

   

  Projekt i druk wizytówek najwyższej jakości

  Wizytówki to nieodłączny element biznesowego świata. To niewielka w formie, ale bardzo istotna część reklamy. Umożliwia przedstawienie się klientom na różnego rodzaju eventach, konferencjach itp. Jako specjaliści oferujemy Państwu projekt i wydruk wizytówek najwyższej jakości. Nasze wizytówki są profesjonalnie wykonane, trwałe i odporne na uszkodzenia. Projekt wizytówki odbywa się w dwóch wariantach: można wybrać gotowy szablon wizytówek lub skorzystać z pomocy doświadczonego grafika, który zawsze jest do Twojej dyspozycji. Na wysoką jakość wizytówki istotny wpływ ma wybór papieru (kreda mat, połysk). W naszej ofercie posiadamy także wariant premium. Są to najnowsze wizytówki multiloft tzw. wielowarstwowe. Dla uszlachetnienia produktu stosujemy – folię (połysk, mat, soft touch). Wizytówki pokryte folią lub lakierem nie tylko będą wyglądały bardzo nowocześnie i elegancko, ale także będą bardziej trwałe. Zamawiając wizytówki w naszej drukarni internetowej otrzymacie Państwo doskonały, wysokiej jakości produkt. Nasze walory to: solidność, szybki czas realizacji. Dostarczamy gotowy produkt w ciągu kilku dni roboczych.