Wizytówki

Druk wizytówek – szybko, profesjonalnie i nieszablonowo

Przykładowy projekt graficzny wydrukowanej wizytówki

Druk wizytówek w świetnej jakości – na co zwrócić uwagę podczas zamówienia? Jak wiadomo wizytówki w dzisiejszych czasach to najpopularniejsza, a zarazem najtańsza forma reklamy dla każdej firmy. Nie można się zatem dziwić, że każde przedsiębiorstwo chciałoby z takiej formy reklamy skorzystać. Jednak warto zwrócić uwagę na fakt, żeby była ona skuteczna, to musi być wykonana profesjonalnie i nieszablonowo. Dzięki temu firma oraz prowadzona działalność będą mogły zapaść w pamięć potencjalnym klientom, do których trafi.

  Zapytaj o cenę


  W celu uzyskania wyceny wypełnij poniższy formularz.

  Twoje dane:  * wymagane pola

  Profesjonalne wizytówki na wyciągniecie ręki

  Wizytówka to też element, który identyfikuje wizualnie firmę, dlatego powinna zostać wykonana w sposób profesjonalny, ponieważ sposób wykonania świadczy o firmie. Zwykle zamawiane są wizytówki w rozmiarach 90 x 50 mm oraz 85 x 55 mm.
  Najlepszy jest druk offsetowy i cyfrowy.  Gramatura papieru to 400 g – jest to papier kredowy. Dla nadania wizytówce szyku proponowane jest jej uszlachetnienie za pomocą folii połyskującej lub matowej. Tylko ten produkt da poczucie profesjonalizmu.

  Wizytówki z kodem QR

  Przykład wizytówki z kodem QRBardzo innowacyjnym rozwiązaniem, ale zdaje się być niezbędnym w dzisiejszych czasach, jest drukowanie kodu QR na wizytówce. Dlatego niezwykle istotne jest wybranie profesjonalnego studia poligraficznego do wykonania tej usługi, które posiada świetnej jakości nowoczesny sprzęt do drukowania, a także wysokiej klasy materiały. Wypróbuj i Ty! Projekt i druk wizytówek najwyższej jakości.
  Kod QR to przede wszystkim wygodne rozwiązanie dla potencjalnych klientów, którzy po zeskanowaniu mogą odczytać automatycznie wszystkie informacje dotyczące firmy. Zeskanowane informacje mogą zostać zapisane w telefonie, aby mieć do nich dostęp nawet po zgubieniu wizytówki.
  Wizytówka QR jest to innowacyjne poligraficzne rozwiązanie, które jest dużym ułatwieniem dla osób zaawansowanych technologicznie.

  Projekt i druk wizytówek najwyższej jakości

  Na wizytówce powinny zostać umieszczone takie informacje jak: nazwa firmy, jej logo, adres, numer telefonu. Jednak niezwykle istotny jest szablon, który powinien wyglądać w sposób niesztampowy i niepowtarzalnie.

  Projektowanie wizytówek odbywa się na dwa sposoby: można skorzystać z usług profesjonalnego grafika, który pomoże dobrać nowoczesną wersję graficzną dopasowaną do działalności firmy. Kolejnym krokiem jest rozmieszczenie wszystkich informacji na temat firmy na wizytówce. Z kolei drugim rozwiązaniem jest możliwość skorzystania z gotowego szablonu stworzonych już wizytówek i za pomocą oprogramowania samemu zaprojektować ten papierniczy gadżet. 

  Postaw na jakość i zamów tanie wizytówki!