Producent opakowań kartonowych Warszawa

Opakowania kartonowe Warszawa to propozycja drukarni  agmis druk dla klientów z Warszawy i województwa mazowieckiego. Proponujemy również pudełka kaszerowane, oraz opakowania z tektury litej które są przeznaczone dla wielu branż. Pudełka kartonowe dla Twoich produktów wyprodukowane przez nas będą trwałe, solidne, wytrzymałe w transporcie i przechowywaniu. Indywidualna grafika i profesjonalne wykonanie zapewni państwa opakowaniom kartonowym niepowtarzalny wygląd, podkreśli charakter firmy i z pewnością wzbudzi zainteresowanie produktem. Na pudełkach kartonowych stosujemy druk offsetowy, który może być uszlachetniony lakierowaniem wybiórczym, folią w macie lub połysku, oraz tłoczeniem. Nasze doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracownicza, krótkie terminy realizacji oraz park maszynowy, są gwarancją uzyskania produktów w jakości, która Państwa usatysfakcjonuje. Oferujemy także pełne doradztwo. Nasza otwartość na współpracę z wieloma dostawcami tektury powoduje, że możemy zaproponować ofertę na dany produkt w rozpiętości cenowej dostosowanej do Państwa wymagań.

Przede wszystkim polecamy:

Miasto Warszawa Pałac Kultury
Warszawa stadion narodowy
Widok na Warszawę

Opakowania kaszerowane Warszawa

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych z Warszawy i okolic, szukających wiarygodnego i stabilnego kontrahenta. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na opakowania tekturowe kaszerowane.

Dbamy o to, by w naszej stałej ofercie znajdowały się surowce odpowiadające wymaganiom jakościowym i estetycznym. Pragniemy, by opakowania z tektury litej lub kaszerowanej wyprodukowane przez nas były zgodne z wymaganiami i potrzebami naszych klientów. Dobrze wykonane opakowania kartonowe z powodzeniem mogą zastąpić opakowania z tworzyw sztucznych. Opakowania kartonowe charakteryzuje także niska waga oraz ekologiczny charakter, co ma istotny wpływ na ochronę środowiska. Gwarantujemy terminową realizację. Zatrudniony przez nas wykwalifikowany zespół, a także wieloletnie doświadczenie powodują, iż jesteśmy specjalistami w dziedzinie produkcji opakowań kartonowych.

Oferujemy również usługi związane ze sztancowaniem i kaszerowaniem jako kooperant dla drukarni i zakładów poligraficznych. Współpraca z nami będzie dla obu stron bardzo owocna i zapewni na pewno wiele satysfakcji.

Zapraszamy do kontaktu. Napisz lub zadzwoń.