Nowoczesne usługi introligatorskie na najwyższym poziomie

Drukarnia agmis druk to profesjonalny zakład poligraficzny świadczący najwyższej jakości usługi introligatorskie. Introligatorstwo to bardzo szeroka dziedzina przemysłu poligraficznego, która zajmuje się wieloma czynnościami m.in. oprawianiem prac dyplomowych czy oprawą i renowacją książek.

Oprawy introligatorskie - szycie książek

  Introligatornia Gniezno
  Zapytaj o produkt


  * wymagane pola

  Drukarnia agmis druk - profesjonalnie i nowocześnie

  Zakład poligraficzno-handlowy agmis druk działa na rynku introligatorskim już od wielu lat, nieustannie pogłębiając swoją ofertę, by dopasować ją do zmieniających się oczekiwań klientów. Za sprawą bardzo dobrej jakości materiałów, a także posiadanego profesjonalnego sprzętu renomowanych marek jest to możliwe. Drukarnia agmis druk prowadzi bardzo szeroką działalność. Począwszy od oprawy pracy dyplomowych, prac magisterskich, licencjackich, a także doktorskich, po oprawę roczników gazet oraz czasopism.

  Oprawa roczników czasopism niezwykle elegancka i z klasą

  Oprawa czasopism to bardzo starannie wykonywana usługa. Do szycia używane są nici, a czasopisma oprawiane są w twardą elegancką oprawę. Ponadto na oprawie może być wykonane złocenie tytułu czasopisma, roku, a także zakresu numerów. Dzięki tej usłudze można nadać im zupełnie nowego charakteru. W ten sposób zabezpieczone czasopisma wyglądają po prostu pięknie. Jest to możliwe za sprawą świetnej jakości materiałów oraz sprzętów. Wiele instytucji oraz osób prywatnych wypróbowało ten sposób segregacji i zabezpieczenia swoich egzemplarzy. Jeśli masz serię czasopism, koniecznie wypróbuj i Ty.

  Renowacja starych książek, nadaj im nowe życie

  Drukarnia agmis druk to przedsiębiorstwo specjalizujące się także w renowacji starodruków. Odnawianie książek dla pracowników to prawdziwa pasja, dlatego naprawione egzemplarze dają niesamowity efekt wizualny. Drukarnia agmis druk podejmuje się reperacji książek, zwłaszcza cennych starodruków. W zakresie swojej oferty świadczy usługi odnawiania opraw skórzanych, gdzie podczas pracy niwelowane są pęknięcia, naprawiane są narożniki oraz ubytki oprawy. Ponadto, jeśli posiadasz zabytkowe druki papieru, na których są różnego rodzaju przebarwienia, albo ubytki lub kruszący się papier to pracownicy również podejmą się ich renowacji.

  Oprawianie książek to kolejna usługa świadczona przez zakład poligraficzny. Za sprawą innowacyjnych systemów poligraficznych firma jest w stanie zaproponować klientowi niecodzienne, przykuwające uwagę rozwiązanie. Oferowane oprawy posiadają skomplikowane, eleganckie złocenia, wykonane z największą starannością, a każdy rodzaj wykonywany jest z uszlachetnieniem.

  Drukowanie prac dyplomowych z największą starannością

  Mając wieloletnie doświadczenie w branży, pracownicy wiedzą jak duże znaczenie, ma profesjonalne wydrukowanie pracy dyplomowej, a także jej oprawienie. Klienci mogą skorzystać z druku kolorowego oraz czarno-białego, jedno- i dwustronnego. Drukowane są także wykresy, grafiki, obrazy w świetnej rozdzielczości. Firma świadczy także pomoc podczas przygotowania technicznego pracy do wydruku.

  Wydrukuj u nas w swoją pracę, byś mógł cieszyć się długo jej efektem.