Atrakcyjny wygląd i długotrwała ochrona

pudełka na buciki dziecięceOpakowanie na butypudełka na obuwie Pudełka na buty to często stosowane i doceniane rozwiązanie w branży obuwniczej. Powinny być solidne i wytrzymałe, aby mogły służyć nie tylko podczas transportu, ale też do przechowywania butów. Wykonujemy pudełka z wysokiej jakości materiałów, które zabezpieczą obuwie przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Dodatkowo nasze kartony na buty są atrakcyjne wizualnie i mogą być doskonałym nośnikiem informacji o firmie. Wykonujemy grafikę według Państwa pomysłu, drukujemy metodą offsetową. Sprawdź nasze pudełka na obuwie i dowiedz się, co możemy wspólnie zrobić. 

 

Zapytaj o cenę

W celu uzyskania wyceny wypełnij poniższy formularz.


Twoje dane:

Pudełka na obuwie – producent z dbałością o jakość

Tworzymy pudełka na obuwie z wysokich jakościowo materiałów, przyjaznych środowisku. Każdy Klient ma możliwość personalizacji pudełek, wykonując własny projekt lub zlecając go nam. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, używając do produkcji tektury w odpowiedniej jakości. Nasze pudełka do butów są odpowiednio wzmocnione, dzięki czemu materiał jest solidny i wytrzymały. Mamy na uwadze, przede wszystkim bezpieczeństwo towaru podczas transportu, ale nie tylko. Kartonowe pudełka na buty doskonale też nadają się do przechowywania obuwia na miejscu. Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu do konkretnych butów nie zajmują dużo miejsca, są stosunkowo lekkie i wygodne w obsłudze. Pudełka na buty z przykrywką pozwalają na wielokrotne otwieranie i zamykanie wieka, nie odkształcając materiału. Skorzystaj z tego praktycznego rozwiązania.

Pudełka do butów – wymiary, czyli jak to się odbywa

Podczas pracy przy produkcji pudełek korzystamy z wielu rozmiarów wykrojników, dzięki czemu powstają opakowania na konkretne rodzaje obuwia. Mogą być to pudełka na kozaki, botki, a także mniejsze, dedykowane półbutom, balerinom czy butom dziecięcym. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb Klienta, na którego życzenie wykonujemy projekt. W naszym studiu graficznym sporządzamy rysunek techniczny oparty na podanych wymiarach. Powstały w ten sposób prototyp przesyłamy do Państwa w celu akceptacji. Następnie drukujemy pudełko na tekturze litej o gramaturze około 200g., a potem następuje proces skaszerowania arkuszy z mikrofalą oraz wysztancowania przy pomocy danego wykrojnika. Gotowe pudełka osiągają gramaturę około 500g, co sprawia, że są sztywne, wytrzymałe i skutecznie chronią obuwie przed uszkodzeniami.

Pudełka na buty klejone

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, jesteśmy otwarci na różne koncepcje. Przygotowujemy pudełka w standardowych wymiarach, jednak każde zamówienie staramy się dopasować do Państwa potrzeb. Naszym Klientom proponujemy do wyboru: pudełka składane i samoklejące. Klasyczny składany model pozwala na dosyć wygodne użytkowanie, jednak kaszerowane pudełka samoklejące wyróżnia dużo lepsza jakość i wyższe walory estetyczne, a także wyjątkowa łatwość obsługi. Eleganckie i stylowe pudełka samoklejące zyskują na popularności jako tańszy zamiennik pudełek oklejanych. Wybór pudełka na buty zależy od preferencji Klienta, z którym indywidualnie pracujemy nad każdym projektem. Pudełka na buty to atrakcyjny i praktyczny pomysł, a przy okazji świetna promocja marki. Z takiego rozwiązania skorzystało już wielu przedsiębiorców mniejszych i większych firm. Wybierz interesujący Cię model i przekonaj się o jego zaletach.

<< Wstecz

Polski Fundusz Rozwoju

Kanał agmis druk  na You TubeFanpage agmis druk  na Facebook'uagmis druk na Instagramie

© 2022 Drukarnia agmis druk - Michał Sytek - Gniezno